Adalar Boya Ustası Ataşehir Boya Ustası Beykoz Boya Ustası Çekmeköy Boya Ustası Kadıköy Boya Ustası Maltepe Boya Ustası Kartal Boya Ustası Pendik Boya Ustası Sancaktepe Boya Ustası Sultanbeyli Boya Ustası Şile Boya Ustası Tuzla Boya Ustası Ümraniye Boya Ustası Üsküdar Boya Ustası
Anadolu Yakası Boya Ustası  iki ana hedefle kuruldu:
  1. Çalışanlarımıza yaptığımız gibi hizmet etmek.
  2. En kaliteli boyama hizmetlerini sunmak.

O zamandan beri, İstanbul Anadolu Yakasındaki ticari ve endüstriyel müşterilere hizmet veren, hem bir mirasa hem de duyarlı, kişisel müşteri hizmetlerine adanmış bir geleceğe sahip, gelişen, saygın bir şirket haline geldik.

Ticari ve endüstriyel boyama hizmetleri ve daha fazlası

Düzenli üretim ve operasyonel programlarda çok az kesinti yaşanacak veya hiç kesintiye uğramayacak şekilde hazırlanmış ve boyanmış bir milyon metrekareye mi ihtiyacınız var? Tüm bunlar Anadolu Yakası Boyacı Ustası için bir günlük iş.

  • Büyük proje, büyük boya profesyonel ticari / endüstriyel boyama yetenekleri zeminden tavana, içeride veya dışarıda.
  • Hızlı, duyarlı hizmet ve zamanında teslimat her işte standarttır.
  • En önemlisi, gece yarısı vardiyası ve hafta sonları da dahil olmak üzere işinizi programınıza göre yapıyoruz.

En büyük, en karmaşık iş, kalite beklentilerinizi ve denetimlerinizi karşılamak için verimli bir şekilde parçalanacak ve güvenli bir şekilde tamamlanacaktır. Müşterilerimiz büyük işlerde bize güveniyor çünkü detaylara dikkat etmekten gurur duyuyoruz ve sağlık ve güvenlik standartlarından asla ödün vermiyoruz.

Sizi denetim ve incelemeye hazır tutacağız

Neredeyse birlikte çalıştığımız her ticari veya endüstriyel işletme, birden çok düzenleyici kuruma veya iş paydaşına karşı sorumludur. Ve belki de hiçbir endüstri gıda endüstrisi kadar yüksek düzeyde düzenlenmemiştir.

Misyon, vizyon ve değerler

Misyon

Her seferinde bir fırça darbesi ile topluluğu ve çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin yaşamlarını iyileştirmek.

Vizyon

Ülkenin önde gelen ticari ve endüstriyel boyama ve kaplama hizmetleri sağlayıcısı olmak.

Anadolu Yakası Boyacı Ustası iki ana hedefle kuruldu: en kaliteli boyacı ustası hizmetlerini sunmak ve çalışanlarımıza bizim gibi bakmak. O zamandan bu yana geçen 25 yılı aşkın sürede, Anadolu yakasındaki ticari ve endüstriyel müşterilere hizmet veren, gelişen, saygın bir şirket haline geldik.

Anadolu Yakası Boyacı Ustası , duyarlı, kişisel müşteri hizmetlerine sıkı sıkıya bağlı, hem bir mirasa hem de parlak bir geleceğe sahip, kadınlara ait,  sertifikalı bir şirket olmaktan gurur duyuyor.

Değerler

Anadolu Yakası Boyacı Ustasında şirket değerlerimiz ilk günden itibaren her seviyedeki her çalışana aşılanmaktadır. Gömleklerinde gururla sergileyen saha teknisyenlerimizden ofis duvarlarımızdaki posterlere kadar tüm çalışanlarımıza yaptıkları her işte bu değerleri yansıtmaları ve teşvik etmeleri hatırlatılmaktadır.

Bu değerler, Anadolu Yakası Boyacı Ustasını bugün olduğumuz güvenilir, gelişen ticari ve endüstriyel boyama şirketi haline getirmiştir.

Hizmet verdiğimiz Bölgeler;

Hizmetlerimiz